REKORDOWO...

KP GOLDEN GOAL II - KAMIONKA KAMIEŃ KRAJEŃSKI

9 : 1 (2 : 1)

W XV kolejce podejmowaliśmy u siebie Kamionkę Kamień Krajeński i cel na ten mecz był w zasadzie tylko jeden ...zwycięstwo. Od początku przejęliśmy inicjatywę i już w drugiej minucie piłka wpadła do siatki rywala. Sędzia słusznie jednak dopatrzył się "pozycji spalonej" Szymona Pytyńskiego, który niepotrzebnie dotknął jeszcze piłkę wpadającą już do bramki po uderzeniu Huberta Krajnika. To wydarzenie nie zmąciło przebiegu meczu i już po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić różnicą 3-4 goli, a było ...2:1. Co nie udało się do 40 minuty, zatrybiło po przerwie. Dominacja totalna, siedem zdobytych goli i najwyższe zwycięstwo stało się faktem. Brawo drużyna. Przed nami misja Rawys ...sobota godzina 11.00 w Raciążu.

Rozpoczęliśmy w składzie: SCHMIDT, ALUCHNA, KAWKA, KURLUS, RYDELSKI, ZIÓŁKOWSKI, KOMADA, PYTYŃSKI OSKAR, PYTYŃSKI SZYMON, KRAJNIK, JUSZKIEWICZ